site creation software

ubezpieczenie zdrowotne

Od lat pracujemy na Państwa zaufanie

Mobirise

Zabezpiecz zdrowie Swoje i Swojej rodziny z ubezpieczeniem zdrowotnym
.

 Korzystasz z publicznej służby zdrowia? Spotykasz się z długimi kolejkami, niską jakością usług, niemiłą obsługą i wieloma ograniczeniami? Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu możesz zacząć korzystać z placówek prywatnych korzystając z atrakcyjnych cenowo pakietów. Jedna wizyta w szpitalu komercyjnej sieci niefinansowana z NFZ to koszt kilkuset złotych. Każde badanie czy nawet mały zabieg może znacznie nadwyrężyć Twój domowy budżet. Ubezpieczenie zdrowotne to duże oszczędności – znaczna większość wizyt i diagnostyki zostanie sfinansowana przez ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie zdrowotne to oferta dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo, czas oraz zdrowie swoje i swoich najbliższych. Oferowane pakiety medyczne pozwalają na wybór placówki medycznej z bogatą ofertą lekarzy, natomiast czas oczekiwania na wizytę u specjalisty – bez stosownych skierowań – skrócić nawet do kilku dni.

Poznaj dostępne warianty ubezpieczenia:

Mobirise

INDYWIDUALNE:

Compensa Zdrowie to ubezpieczenie stworzone z myślą o zabezpieczeniu Twojego zdrowia i życia, które zapewnia szybki, nielimitowany i bezgotówkowy dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w ramach prywatnej opieki medycznej grupy LUX MED i placówek współpracujących.

Ubezpieczenie dedykowane jest dla osób indywidualnych oraz rodzin, oczekujących opieki medycznej na najwyższym poziomie. 

Do pobrania:
OWU Compensa Zdrowie.pdf
Szczególne Warunki Ubezpieczenia Leczenia Ambulatoryjnego.pdf

Mobirise

INDYWIDUALNE / DLA RODZINY:

Ubezpieczenie zdrowotne w Alwis & Secura to oferta przygotowana przez SIGNAL IDUNA dostępna wyłącznie w naszej sieci. Jej wyróżnikiem jest możliwość refundacji większości badań i zabiegów nawet w tych placówkach, które nie należą do sieci partnerskiej ubezpieczyciela. Oznacza to, że możesz wybrać swojego ulubionego lekarza, który przyjmuje prywatnie i nie musisz obawiać się dużych kosztów związanych z taką wizytą.
1. konsultacje lekarskie specjalistyczne – bez skierowania
2. akceptacja skierowań na badania wystawionych przez lekarzy spoza sieci współpracującej
3. możliwość korzystania z wizyt u zaufanych specjalistów, którzy prowadzą indywidualną prywatną praktykę, ale nie współpracują z Towarzystwem.

Do pobrania:
OWU Alwis zdrowie.zip
PAKIETY.pdf
Lista placówek.pdf

Mobirise

INDYWIDUALNE / DLA RODZINY:

Ubezpieczenie zdrowotne Antidotum Plus to idealny wybór dla Ciebie i Twojej rodziny. Polisa zapewni Ci pełną ochroną Twoich bliskich – dzieci od pierwszego dnia życia, kobiet w ciąży, osób starszych, z chorobami przewlekłymi. Bez karencji – można korzystać z opieki zdrowotnej już od pierwszego dnia ochrony ubezpieczeniowej. Kupując ten produkt będziesz mieć dostęp do sieci specjalistycznych placówek medycznych, najlepszych specjalistów i nielimitowanych badań, nie ponosząc żadnych kosztów tych usług.
Bez ankiety medycznej
Brak karencji – ochrona od pierwszego dnia obowiązywania polisy
Cena w pakiecie rodzinnym jest stała, niezależna od liczby zgłoszonych osób
Cena niezależna od wieku
Dla każdego do 65 roku życia
Również dla osób chorych i już leczących się
Możliwość ubezpieczenia dziecka już od narodzin
Ochrona kobiet w ciąży – brak karencji, również w najtańszym pakiecie
Dla osób aktywnych fizycznie – chirurg, ortopeda, rehabilitant w zakresie

Do pobrania:
OWU ANTIDOTUM plus.pdf
Antidotum Plus Lista Placowek.zip

Zobacz więcej:


© Copyright 2017 Mobirise
All Rights Reserved

Kontakt:


E-mail: biuro@tf-biznes.pl 
Tel. : +48 509 118 159
Siedziba firmy:

TF-BIZNES Wojciech Krzysztoń
Wola Dalsza 24
37-100 Łańcut
NIP 8151468194
REGON 690572029