css templates

ubezpieczenie turystyczne

Od lat pracujemy na Państwa zaufanie

Mobirise

Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu możesz liczyć na kompleksową pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku lub zachorowania za granicami kraju. Zapewnimy zwrot kosztów leczenia – m.in. zakupu lekarstw, transportu do szpitala, pobytu w szpitalu, powrotu do Polski oraz kontynuacji leczenia w kraju.
Koszty leczenia poza granicami Polski, akcji ratunkowych oraz transportu do kraju mogą być bardzo wysokie i są liczone w dziesiątkach tysięcy złotych! Wykup polisę turystyczną i nie obawiaj się ogromnych wydatków w razie choroby lub wypadku.
Wybierając jeden ze specjalnie przygotowanych pakietów oprócz ryzyka kosztów leczenia otrzymasz ochronę i pomoc prawną, NNW, a także OC.

Mobirise
Mobirise

Pakiety ubezpieczenia:
(Przedstawione pakiety ubezpieczeniowe przygotowane na podstawie OWU „Bezpieczne Podróże” są produktem dedykowanym do kupienia wyłącznie u agentów Alwis & Secura przygotowanym przez SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.)


              Karta EKUZ – pamiętaj, działa wyłącznie w krajach Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie. Nie zwalnia z dodatkowych opłat za opiekę lekarską (np. 30% we Francji), nie obejmuje np. transportu do kraju, a w jej ramach korzystać możesz wyłącznie z publicznej służby zdrowia. Co więcej w niektórych krajach nie funkcjonuje system rozliczeń bezgotówkowych i pacjent najpierw musi zapłacić za usługi medyczne, a następnie ubiegać się o ich refundację
Pliki do pobrania:
OWU Turystyczne 2018

Zobacz więcej:


© Copyright 2017 Mobirise
All Rights Reserved

Kontakt:


E-mail: biuro@tf-biznes.pl 
Tel. : +48 509 118 159
Siedziba firmy:

TF-BIZNES Wojciech Krzysztoń
Wola Dalsza 24
37-100 Łańcut
NIP 8151468194
REGON 690572029