free bootstrap template

ubezpieczenie mieszkaniowe

Od lat pracujemy na Państwa zaufanie

Mobirise

Ubezpieczymy każdy dom, mieszkanie oraz dom w budowie będący własnością lub wynajmowane.

> Ubezpieczenie obejmuje nieruchomość, mienie ruchome, wyposażenie, mienie wypożyczone, w miejscu zamieszkania i poza nim, sprzęt elektroniczny, mienie w pomieszczeniach gospodarczych itd.
> Ubezpieczenie obejmuje szeroki zakres ryzyk od ognia i wielu zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rabunku, przepięć atmosferycznych i elektrycznych, wandalizmu i rozboju. Jeśli występuje ryzyko możemy ubezpieczyć mienie od powodzi, trzęsienia ziemi i innych nie standardowych zagrożeń.
> Proponujemy także ubezpieczenia All Risk – wszystkich ryzyk – gdzie ubezpieczenie nie obejmuje tylko ryzyk wyraźnie z nazwy wyłączonych.
> Niezbędnym elementem każdego ubezpieczenia domu lub mieszkania jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) z tytułu posiadania mienia i funkcjonowania rodziny. Zakresem obejmujemy nie tylko kraj ale także Europę lub według potrzeb cały świat. Ubezpieczenie obejmuje wszystkich członków rodziny, domowników oraz np. działalności pomocy domowej, niani czy ogrodnika. Zakres ubezpieczenia rozszerzamy np. o odpowiedzialność za psy ras uznanych za agresywne, za posiadane zwierzęta domowe, sporty niebezpieczne, mienie powierzone w przez zakład pracy lub wynajęte. Ubezpieczymy także Waszą działalność agroturystyczną oraz dom podczas budowy lub kapitalnego remontu.
> Wszystko to proponujemy w kilkunastu wariantach u 18 Ubezpieczycieli. Posiadamy najlepsze ubezpieczenia z występujących na polskim rynku oraz pewny, szybki serwis szkodowy.

Zobacz więcej:


© Copyright 2017 Mobirise
All Rights Reserved

Kontakt:


E-mail: biuro@tf-biznes.pl 
Tel. : +48 509 118 159
Siedziba firmy:

TF-BIZNES Wojciech Krzysztoń
Wola Dalsza 24
37-100 Łańcut
NIP 8151468194
REGON 690572029