free web maker

ubezpieczenie komunikacyjne

Od lat pracujemy na Państwa zaufanie

Mobirise

Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych
Ubezpieczenie OC samochodu chroni Cię w przypadku szkód spowodowanych osobom trzecim. Jeśli spowodujesz wypadek, szkoda innego kierowcy zostanie zlikwidowana z Twojego ubezpieczenia komunikacyjnego. Analogicznie, jeśli to Twoje auto zostanie uszkodzone w wypadku, będziesz mógł je naprawić z polisy OC sprawcy kolizji.
Odpowiedzialność Cywilna obowiązuje na terenie PL, UE i świata.

O zakupie dodatkowych polis komunikacyjnych - Autocasco, Assistance, czy NNW kierowca decyduje sam. Warto więc wiedzieć, kiedy mogą się przydać.

Dodatki do OC:

-> pomoc Assistance

Nieoczekiwane kraksy czy awarie zwykle mają miejsce w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli uszkodzisz oponę, skończy Ci się paliwo czy rozładuje akumulator, gdy będziesz w trasie, to właśnie dzięki assistance możesz liczyć na pomoc. Większość podstawowych ubezpieczeń zawiera jedynie usługę holowania do najbliższego warsztatu w razie kolizji. Assistance w wersji rozszerzonej przyda się w sytuacji braku paliwa i odmówienia posłuszeństwa pojazdu na drodze. Jeśli często podróżujesz i chcesz się czuć bezpiecznie, to pomyśl o tym dodatku. 

-> ubezpieczenie NNW

Polisa NNW, czyli Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków, to ochrona nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich współpasażerów. Podczas wypadku, który będzie miał miejsce również z Twojej winy, a ktokolwiek znajdujący się w Twoim aucie zostanie ranny, możesz liczyć na wsparcie finansowe. Otrzymasz zwrot kosztów rehabilitacji oraz leczenia. Ubezpieczenie NNW obejmuje następstwa wypadków, które był spowodowane podczas jazdy, wsiadania, wysiadania, zatrzymania, czy tankowania pojazdu.

-> ubezpieczenie opon

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się złapać „gumę” podczas podróżowania autem, to doskonale wiesz, jak ta niemiła sytuacja może zepsuć humor, nabawić stresu i przysporzyć niemałych kosztów. Inwestując w ubezpieczenie opon, możesz tego uniknąć. W zależności od zakresu ochrony, możesz wówczas liczyć na wymianę uszkodzonej opony na miejscu zdarzenia lub odholowanie do najbliższego wulkanizatora lub warsztatu.

-> ubezpieczenie szyb

Nawet niewielki kamień czy niegroźne zderzenie z jakimkolwiek obiektem może sprawić, że szyba w Twoim aucie rozbije się, pęknie lub uszkodzi. Dzięki ubezpieczeniu szyb nic nie zapłacisz za ewentualną naprawę szyb w pojeździe: tylnej, bocznych oraz przedniej. Wypłata nie obciąża ubezpieczenia AC (brak utraty zniżek AC)

-> ochrona wypracowanych zniżek

Udało Ci się już wypracować solidne zniżki i zabolałoby Cię serce, jeśli musiałbyś się z nimi pożegnać? Rozszerzając polisę OC o ubezpieczenie ochrony zniżek, możesz spać spokojnie – nawet, jeśli spowodujesz szkodę na drodze, to nie stracisz posiadanych zniżek za bezszkodową jazdę.

Ubezpieczyciele, chcąc przyciągnąć klientów, rywalizują między sobą, oferując niektóre opcje już w cenie podstawowej składki OC

-> BLS (system Bezpośredniej Likwidacji Szkód),

-> ubezpieczenie kluczyków,

-> ubezpieczenie bagażu,

-> Zielona Karta,

-> ochrona prawna.

Uzupełnieniem OC jest ubezpieczenie Auto Casco (AC) w różnych wariantach zakresowych i cenowych. Od mini casco (kradzież i ogień) po najszersze zakresy ryzyk z ubezpieczeniem dodatkowego wyposażenia. To ubezpieczenie chroni właściciela:

> Brak udziałów własnych

> Brak konsumpcji sumy ubezpieczenia

> Wybór formy naprawy (bezgotówkowa, warsztat, ASO)

Jako agent współpracujący z Alwis & Secura mogę zaproponować ubezpieczenie posiadaczy pojazdów mechanicznych u kilkunastu ubezpieczycieli. Dodatkowo:

-> Zniżki do 70%

-> Polisa na raty (do 11 rat), weryfikacja do 15 minut 

Zobacz więcej:


© Copyright 2017 Mobirise
All Rights Reserved

Kontakt:


E-mail: biuro@tf-biznes.pl 
Tel. : +48 509 118 159
Siedziba firmy:

TF-BIZNES Wojciech Krzysztoń
Wola Dalsza 24
37-100 Łańcut
NIP 8151468194
REGON 690572029